Home
De club
Over de club
Agenda
Bestuur en commissies
Vertrouwenspersoon
Gevonden voorwerpen
Vraag en aanbod
Hockey
Teams
Trainingsschema
Wedstrijdschema
Barschema
Uitslagen
Jongste jeugd
Jeugd
Senioren
Trimmers
Spelregels en arbitrage
Lid worden
Proeftrainen
Lid worden
Contributie
Inschrijfformulier
Opzeggen
Sponsoring
Sponsor worden?
Alle Sponsoren
Contact
Inloggen
Uitslagen
zondag 21 april 2024
zaterdag 20 april 2024
vrijdag 19 april 2024
zondag 14 april 2024
zaterdag 13 april 2024
vrijdag 12 april 2024
zondag 7 april 2024
zaterdag 6 april 2024
vrijdag 5 april 2024
zondag 24 maart 2024
zaterdag 23 maart 2024
zondag 17 maart 2024
zaterdag 16 maart 2024
vrijdag 15 maart 2024
zondag 10 maart 2024
zaterdag 9 maart 2024
zondag 3 maart 2024
zaterdag 2 maart 2024
vrijdag 1 maart 2024
zaterdag 24 februari 2024
zondag 11 februari 2024
zaterdag 10 februari 2024
zondag 4 februari 2024
zaterdag 3 februari 2024
zondag 28 januari 2024
zaterdag 27 januari 2024
zondag 21 januari 2024
zaterdag 20 januari 2024
zondag 14 januari 2024
zaterdag 13 januari 2024
zondag 7 januari 2024
zaterdag 6 januari 2024
zondag 24 december 2023
zaterdag 23 december 2023
zondag 17 december 2023
zaterdag 16 december 2023
woensdag 13 december 2023
zondag 10 december 2023
zaterdag 9 december 2023
zaterdag 2 december 2023
zondag 26 november 2023
zaterdag 25 november 2023
zondag 19 november 2023
zaterdag 18 november 2023
zondag 12 november 2023
zaterdag 11 november 2023
zondag 5 november 2023
zaterdag 4 november 2023
vrijdag 3 november 2023
zaterdag 21 oktober 2023
zondag 15 oktober 2023
zaterdag 14 oktober 2023
vrijdag 13 oktober 2023
zondag 8 oktober 2023
zaterdag 7 oktober 2023
zondag 1 oktober 2023
zaterdag 30 september 2023
vrijdag 29 september 2023
zondag 24 september 2023
zaterdag 23 september 2023
zondag 17 september 2023
zaterdag 16 september 2023
vrijdag 15 september 2023
zondag 10 september 2023
zaterdag 9 september 2023
vrijdag 8 september 2023
Senioren
Overig
DO25-1 - Pinoke DO25-6
2-3
Uit
Wedstrijdschema
Barschema
Agenda
26-4
Sportdag en clinics voor de Sint Adalbertusschool
26-4
Meivakantie: geen training
29-4
Hockeywerkt Hockeykamp 29, 30 april en 1 mei 2024
24-5
Boys-Only voor O9 en O10 teams en hun introducéés
15-6
KNHB Jongste Jeugd Slotdag
Bekijk de agenda
Webshop
HC Spaarndam
Instagram
Hockey.nl
Kampong wint eerste Gold Cup na monsterzege op Almere
EK in 2027 flink op de schop: 12 landen en alleen knock-outs
Ook deze donderdag live bekerhockey via hockey.nl
Almere wil met Gold Cup-feest streep zetten onder moeilijke tijd
Promotieklasse (D&H)- Doelpunten speelronde 18
Lotte Ruts (14), groeibriljant van Laren: ‘Xan is m’n voorbeeld’